- HAMA

- Прост и удобен начин да включите или изключите електрически уреди
- Идеални за устройства като DVD плейъри, телевизори, приемници, лампи или HiFi системи, които са трудно достъпни
- Радиоуправляемите гнезда могат да се включват и изключват индивидуално с дистанционното управление
- Със защита на детето
- Също така много полезно за болни хора и лица с увреждания
- Обхват: до 30 м, зависи от местните условия
Технически детайли:
- Предаване на сигнала: безжично
- Може да бъде димиран: не
- Защита за деца: Да
- Максимално натоварване: 3500 W
- Брой на Радио гнездата: 2
- Дистанционно управление: Да
- Консумация на изчакване < 1 W
- Честота: 433 MHz
- Ниво на защита: IP 20 (вътрешна употреба)
- Обхват: 30 м
- Капацитет на превключване: 3500 W
- Цвят: Бял
- App контрол: Не
- Операционна система: Не
Съдържание на опаковката:
- 2 броя радио-контролирани електрически контакти
- 1 дистанционно управление
- 1 батерия CR2032
- инструкции за експлоатация
- Прост и удобен начин да включите или изключите електрически уреди
- Идеални за устройства като DVD плейъри, телевизори, приемници, лампи или HiFi системи, които са трудно достъпни
- Радиоуправляемите гнезда могат да се включват и изключват индивидуално с дистанционното управление
- Със защита на детето
- Също така много полезно за болни хора и лица с увреждания
- Обхват: до 30 м, зависи от местните условия
Технически детайли:
- Предаване на сигнала: безжично
- Може да бъде димиран: не
- Защита за деца: Да
- Максимално натоварване: 3500 W
- Брой на Радио гнездата: 2
- Дистанционно управление: Да
- Консумация на изчакване < 1 W
- Честота: 433 MHz
- Ниво на защита: IP 20 (вътрешна употреба)
- Обхват: 30 м
- Капацитет на превключване: 3500 W
- Цвят: Бял
- App контрол: Не
- Операционна система: Не
Съдържание на опаковката:
- 2 броя радио-контролирани електрически контакти
- 1 дистанционно управление
- 1 батерия CR2032
- инструкции за експлоатация
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой гнезда | 2 |
| ТИП | Стандартен |
| Дължина кабел (m) | 0 мм |
| Макс. мощност | 3500 W |
| Защита за деца | Да |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Предназначен за | Дом/Офис |
| Употреба | Интериор |
| Цвят | Бял |
| Превключвател | Да |
| Материал | Синтетичен материал |
| Вид контакт | шуко / евро |
| Оптичен индикатор | Да |
| Тегло | 0.34кг |
HAMA 223581 Радиоуправляем Контакт с Дистанционно – Удобен, Безопасен и Мощен (3500W)
Контролирайте уредите у дома с HAMA 223581 радиоуправляем контакт! Идеален за лампи, нагреватели или декорации, този продукт ви позволява да включвате/изключвате устройства от разстояние до 25 метра—без повече огъване или загуба на енергия.
Основни Предимства:
- Лесно Управление: Използвайте включеното дистанционно (3 бутона за няколко контакта).
- Висока Мощност: Поддържа до 3500W, подходящ за тежки уреди като нагреватели.
- Подобрена Безопасност: Без оголени кабели—намалете риска от пожари.
- Универсална Съвместимост: Работи със стандартни EU щепсели (Тип F).
- Лека Инсталация: Не изисква приложение или жици—просто включете!
Технически Характеристики:
- Макс. Натоварване: 3500W / 16A
- Обхват: До 25м (на открито)
- Честота: 433.92 MHz
- Съвместимост: 220-240V, 50Hz
Подобрете дома си днес! Перфектен за възрастни, начинаещи в умните домове или всеки, търсещ лесен начин за управление на уреди.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





